Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri » Beyoğlu Patent Beyoğlu Patent Tasarım Tescil, Tasarım Tescili Ücretleri, Beyoğlu Patent yurtiçi ve yurtdışı tasarım tescil başvuru ve itiraz hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri

Tasarım

Tasarım Tescil

Beyoğlu Patent, Tasarım Nedir, Tasarım Tescil nedir, Endüstriyel tasarım ne olduğuna dair ayrıntıları Beyoğlu Patent’ te bulabilirsiniz.

Tasarım Nedir » Tasarım Tescil Nedir

Beyoğlu Patent, Tasarım Tescil ve tasarım tescili başvuru koşullarını, istenen belgeler, ücretler dahil tüm bilgileri Beyoğlu Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescili » Tasarım Tescil Başvuru

Beyoğlu Patent, Tasarım tescil itiraz, Tasarım tescil bülten yayına itirazlar ve ücretlere ilişkin detaylı bilgileri Beyoğlu Patent’ de bulabilirsiniz

Tasarım Tescil İtiraz » Bülten Yayınına İtiraz

Beyoğlu Patent, Tasarım Tescilin İptali Sınai Mülkiyet Kanunu’ na belirtilen hükümsüzlük gerekçelerine göre incelenmektedir.

Tasarım Tescilin İptali

Beyoğlu Patent, Yurtdışı Tasarım tescilleri, Uluslararası Çoklu tasarım tescili için Beyoğlu Patent' in deneyimli ekibinden yardım ve destek alabilir,

Yurtdışı Tasarım Tescil » Uluslararası Tasarım Tescil

Tasarım tescil sorgulama ve araştırmaları anında online buradan, Uzman görüş için ise Beyoğlu Patent danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

Beyoğlu Patent, 2019 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 420 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 938 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.616 TL’ dir.

Tasarım Tescil Ücretleri