Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Marka Tescil » Başvuru ve Belge İşlemleri » Beyoğlu Patent Beyoğlu Patent Marka Tescil Başvuru ve Belge İşlemleri, resmi harç bedeli ve en ucuz toplam işlem fiyatlarını Beyoğlu Patent sunmaktadır.
Marka Tescil » Başvuru ve Belge İşlemleri

Marka

Marka Tescil

Beyoğlu Patent marka tescil başvuru işlemleri öncesi, marka sorgulama ve muhtemel sonuçları, riskleri ve bu riskleri bertaraf eden çözümleri hukuki..

Marka Tescil Beyoğlu » Yeni Marka, Şirket ve Firma İsimleri

Markanın önemi nedir?, Ortak Marka nedir?, Hizmet Markası nedir?, Garanti markası nedir? ilgili tüm ayrıntıları Beyoğlu Patent' de bulabilirsiniz.

Marka Nedir » Hizmet, Ortak ve Garanti Markası Nedir

Beyoğlu Patent, İNDİRİMLİ 2019 marka tescil fiyatları KDV dahil 381 TL, belge ücretleri 668 TL, toplam işlem maliyetleri 1.049 TL, yenileme ücreti 754 TL’ dir.

Marka Tescil Fiyatları » Marka Tescil Ücreti

Marka tescil sınıfları 34 adet ticaret 11 adet hizmet sınıflarından oluşmaktadır.Her bir sınıf altında onlarca mal veya hizmet emtiaları yer almaktadır.

Marka Tescil Sınıfları Listesi

Marka tescili nedir Nasıl Yapılır, tescil belgesi, logo tescil, nereden ve nasıl alınacağına dair bilgileri ve uygun fiyatları Beyoğlu Patent’ te bulabilirsiniz

Marka Tescili Nedir Nasıl Yapılır

Dikkat!logo tescili dışsal denetime tabi tescil sürecine tabi olduğundan dikkat edilmesi gerekmektedir.Tasarladığımız logolar şahıs veya firmaya özgündür

Marka Logo Tescili Nasıl Yapılır

Marka tescil başvurusu için Beyoğlu Patent' e gönderilecek Belgeler evraklar,formlar,bilgileri aşağıda bulabilir, marka tescili öncesi ve sonrası bilgileri,

Marka Tescili İçin Gerekli Evraklar Belgeler Nelerdir

Beyoğlu Patent ile kredi kartı ile ödeme yaparak anında Online Marka Tescil Başvurusu (149 TL) ve com.tr tescilini yapabilir ve marka isminizi koruyabilirsiniz

Online Marka Tescil Başvurusu Nasıl Yapılır

Beyoğlu Patent Marka Danışmanlığı; Hukuki Danışmanlık, Marka Tescil, Marka İsimlendirme ve Yeni Marka Yaratma Danışmanlığı modüllerinden oluşmaktadır.

Beyoğlu Marka Hukuki Danışmanlık

Beyoğlu Patent olarak, Marka tescil süreç öncesi mutlaka marka tescil süresi içinde olası itirazlar ve olası ret kararları karşın yeteri derece...

Marka Tescil Süresi Nedir

Beyoğlu Patent; Ayırt edici olmak şart ve koşuluyla, kelime, harf, sayı veya şekiller ve/veya bunların kombinasyonundan oluşturulmuş işaretlerin,

Marka Tescil Belgesi Nedir Nasıl Alınır

Beyoğlu Patent Danışmanlık,firma ve şirketlere yönelik yenilikçi projeler üreten, sektörün önde gelen Marka Patent tescil ofislerinden birisidir.

Marka Tescil Firma,Ofis ve Danışman Seçimi

Beyoğlu Patent aracılığıyla alacağınız marka izleme ve takip hizmetiyle sıklıkla yayınlanmaya başlayan benzer marka başvurularının önüne geçebilirsiniz.

Marka İzleme ve Takip

Beyoğlu Patent Marka İtiraz işlemleri, TPMK YİDK itirazlarına ilişkin bilgileri, itiraz ücreti, istenen belgeleri ve hukuki argumanları inceleyebilirsiniz.

Marka İtiraz İşlemleri » TPMK YİDK İtirazları

Marka tescil yenileme işlemleri için aşağıdaki belge ilgili ücretlerin Beyoğlu Patent' e gönderilmesi halinde anında online işlemleriniz tamamlanmaktadır.

Marka Tescil Yenileme İşlemleri » Yenileme Ücreti

Beyoğlu Patent aracılığıyla Yurtdışı (uluslararası) marka tescili için ya her ülke nezdinde ayrı ayrı bağımsız başvuru yapabilir veya 01.01.1999

Yurtdışı Marka Tescil » Uluslararası Marka Tescili

Beyoğlu Patent Devir İşlemleri; Marka kısmi/tümden devir resmi Türk Patent ücreti 610 TL (KDV Dahil), Hizmet Ücreti 199 TL olmak üzere toplam 845 TL'dir.

Marka Devir İşlemleri » Beyoğlu Marka Devri Sözleşmesi